Upozornění: Od 5. do 12.7.2020 jsme na dovolené, objednávky budeme odesílat od 13.7. Děkujeme za pochopení. ZDARMA osobní odběr celá ČR - Zásilkovna při nákupu nad 900 Kč

Kontakt

 

E-mail: klara@obchodsradosti.cz           Tel: +420 608 580 283

Odpovídáme na telefonáty a e-maily denně 9 - 21 hodin.

Pokud potřebujete poradit při výběru, nákupním postupu, objednávce nebo cokoliv dalšího, neváhejte využít tel. kontakt nebo e-mail.

Chybí Vám na našem eshopu něco? Co jste u nás hledali a nenašli? Co byste u nás chtěli nakupovat, jaké zboží? Napište nám to, rádi se necháme inspirovat.


Jmenuji se Klára Patočková a od roku 2010 provozuji tento eshop. Zároveň navrhuji a vyrábím zde prodávané pohankové polštářky a meditační sedáky, válce atd., celý textilní sortiment. Dále se věnuji shiatsu a masážím, při který aktivně a pravidelně používám meditační sedáky. Tím pádem je mohu neustále prověřovat v praxi. Kladu důraz na kvalitní a trvanlivé materiály a jednoduchou údržbu (pratelnost) výrobků.

  Obchod_s_radosti_vyrobce200                                   

ADRESA - SÍDLO:

Harmonická firma s.r.o.
jednatel: Klára Patočková
Na břehu 13
190 00 Praha 9  

IČ: 08458332

Nejsme plátci DPH.

Spisová značka: C 319285 vedená u Městského soudu v Praze 

 

Osobní odběr na této adrese není možný:

Jedná se o sídlo firmy a fakturační adresa. Nejedná se o prodejnu ani výdejní místo. Pokud chcete zboží odebrat osobně, vyberte si prosím z několik stovek poboček Zasilkovna.cz. Jejich výdejní místa mají na rozdíl od nás pevnou otevírací dobu, v rámci které Vy si můžete zboží pohodlně vyzvednout. V případě, že potřebujete konzultaci před zakoupení a výběrem zboží, kontaktujte nás předem na uvedeném tel. čísle nebo e-mailové adrese a dohodneme si termín.

 

Rádi vylepšujeme, proto uvítáme Vaše postřehy:

Uvítáme také, pokud nám pošlete Vaše náměty na vylepšení, ať už se budou týkat produktů, eshopu nebo čehokoli jiného. Také Vaše zážitky a zkušenosti s našimi produkty vítáme. Je to pro nás užitečné proto, abychom mohli vylepšovat a aby naše produkty sloužily co nejlépe a nejdéle. Předem děkujeme.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Pole označená jako * musí být vyplněná.

Jméno a příjmení Nevyplňujte toto pole:
Email
Zpráva
 

Další aktivity, shiatsu, masáže, poradenství péče o tělo a trvale udržitelné zdraví: www.klarapatockova.cz

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete na této stránce.