Široké využití pohankového meditačního sedáku

Vyuziti_pohankovy_sedak_tab

 Mladá kancelář

 Podlozka_na_kancelarskou_zidli1

 

Pohankové sedáky už dávno nejsou určené jen pro pár jogínů a alternativců. Sedáky používají zákazníci například k lepšímu sezení na klasické nebo kancelářské židli.

Sedák díky náplni z pohankových slupek lépe podepře páteř, sedací kosti se zaboří do důlků v sedáku a vzniká tak dobrá opora pro Vaše záda. Při dlouhodobém sezení je žádoucí měnit polohu sedu. Sedáky se tak dostávají do Vaší kanceláře či pracovny a pozitivně působí na Vaše zdraví.

  Podlozka_na_kancelarskou_zidli

 

Další využití při sezení na židli je umístit sedák na podlahu a položit na něj chodidla. Vznikne tak podložka, která zaprvé podepře nohy, čímž zvedne kolena. Sedícímu jsou lehce masírovány plosky nohou, díky pohankovým slupkám uvnitř sedáku. Dochází tak k lepšímu prokrvení a prohřátí nohou. I tato poloha je prospěšná pro správné sezení.

 Meditacni_sedak_pod_nohama

První bydlení

Další místo pro sedák v domácnosti se nachází v obývací části, kde se lidé scházejí a také sedávají návštěvy. Sedák je vhodný pro posezení při pití kávy nebo čaje, povídání, sledování filmů nebo fotek z rodinné dovolené. 

Ideálním bytovým doplňkem se sedák stává pro mladé lidi, kteří vědí, že se ještě budou stěhovat a nechtějí mít příliš mnoho nábytku, například na studentských kolejích nebo nájemních bytech. Několik sedáků tak může nahradit sedací soupravu a křesla. 

Meditacni-polstar-oranzovy-narovnava-zada2 Polstar zafu zluty jak sedet3 Pohankovy-polstar-sedy-srovna-bolava-zada1