Knihy, CD, DVD

Oddělení obsahuje 9 produktů
Seřadit podle:  Názvu | Výrobce | Ceny | Kódu | | | |
Kreslíme s andílkem - dvojCD Jarmily Beranové
Objednávkový kód: 993
Pprůvodce relaxační intuitivní kresbou pro děti cca 5 – 12 let, Jarmila Beranová – mluvené slovo, Martin Štědroň - hudba. Doporučeno nejen mateřským a základním školám, ale také všem maminkám, tátům, babičkám a dědům, zkrátka všem, kteří bdí a pečlivě střeží dětské duše a není jim lhostejná jejich budoucnost a pocity naplnění.
425,00 Kč
Koupit
Barevné pohádky - kniha Jarmily Beranové
Objednávkový kód: 991

Snový příběh O andílkovi, který kreslil Zemi, který byl součástí II.vydání knihy je určen trochu starším dětem, rozvíjí mimosmyslové vnímání dítěte, podporuje v něm důležité charakterové vlastnosti, jako je vztah k přírodě. k naším Zemi, lásku, upřímnost, sebevědomí. Beravné příběhy z knihy lze ztvárnit přímo do volných listů v knize, nebo tam vkládat výkresy.V poetických příbězích si dítě osvojí kresbu mandal, rozpuštění strachu, kresbu přání a schopnost učit se.

Stejně tak je tomu v příbězích O zatoulané hvězdičce a Jak děti obejmuly Zemi, s novými ilustracemi, verši a nápady pro dětské tvoření.

 

Autorka: Jarmila Beranová


290,00 Kč
Koupit
Samolepka se symbolem Horovo oko
Objednávkový kód: 503

Kruhová samolepka s bílým podkladem, průměr 8 cm. Vhodné na auto, notebook, okno, kamkoli ...


15,00 Kč
Koupit
Samolepka se symbolem ANKH - Nilský kříž
Objednávkový kód: 502

Kruhová samolepka s bílým podkladem, průměr 8 cm. Vhodné na auto, notebook, okno, kamkoli ...


15,00 Kč
Koupit
Samolepka se symbolem JIN-JANG
Objednávkový kód: 501

Kruhová samolepka s bílým podkladem, průměr 8 cm. Vhodné na auto, notebook, okno, kamkoli ...


15,00 Kč
Koupit
Zázrak uzdravení má svá pravidla - kniha.
Objednávkový kód: 3500

Schopnost sebeuzdravení dostal k dispozici každý člověk jako součást své energetické výbavy. Působení energetické síly vlastní myšlenky, kterou můžeme pro jednoduchost opravdu nazvat schopností uzdravovat sama sebe, má svoje jasná pravidla, jasný řád a jasně stanovený neměnný mechanismus.

autorka: Pavla Kubešová

355,00 Kč
Koupit
Hlas a dech čínské zpěvačky Feng-yün Song - kniha, autor: Pavlína Brzáková
Objednávkový kód: 3451

Známá čínská zpěvačka odhaluje ve svém autorizovaném vyprávění tajemství čínské kultury a pomocí prostředků, jako jsou hlas a dech, objevuje metody a techniky umění energie čchi, nezbytné pro kultivaci lidského těla a ducha. Zatímco v předchozí knize Ze mě, která vznikla ve spolupráci s hercem a improvizátorem Jaroslavem Duškem, nabízí šéfredaktorka měsíčníku ReGeNeRaCe Pavlína Brzáková literární meditaci nad současným stavem civilizace, v knize Hlas a dech nahlížejí společně se zasvěcenou umělkyní pod pokličku lidské sexuality, poznávají mystiku ženského a mužského principu a vedou čtenáře ke hlubší zkušenosti tělesného prožívání a přirozenosti.


249,00 Kč
Koupit
Didgeridoo solo III and REMIXES - Ondřej Smeykal
Objednávkový kód: 3450

Tři cédéčka v jednom balení s vlastnoručním věnováním od Ondřeje!

"V některých skladbách skrze didgeridoo zpívám, v jiných zase na didgeridoo bubnuji. Hledám nové cesty jak měnit, ohmatávat si a zvukem vytvářet atmosféru. V některých skladbách používám...


390,00 Kč
Koupit
Můj muž Norbekov
Objednávkový kód: 0028
Tuto knihu psala talentovaná Larisa Alexandrovna Fotina o jedinečném lékařském systému a svém výjimečném bývalém manželovi Mirzakarimu Sanakuloviči Norbekovovi, jehož jméno dnes znají milióny lidí.
230,00 Kč
Koupit
Seřadit podle:  Názvu | Výrobce | Ceny | Kódu | | | |